INGYENES BUSZJÁRATOK INDULTAK DOLGOZÓINK

                     RÉSZÉRE 2016.09.06-TÓL !

 

      busz

 

SZERETNE EGYMŰSZAKOS, CSALÁDBARÁT MUNKARENDBEN DOLGOZNI ?

                         KATTINTSON IDE !

 

További információ: info@aunde.hu Tel.: 56/513-187

Menetrend:

I. útvonal Ind. idő Indulási hely
     
Cserkeszőlő 4:10 (régi posta)
     
Kunszentmárton 4:20 (Buszpályaudvar)
     
Bátorszőlő 4:35 Kaluterm Kft.
     
Cibakháza 4:43 Temető
  4:45 Buszforduló
 

5:00

 

Döbrei János u. - Ókincsem fő út

útkereszteződés 

  5:03 Kossuth Lajos út - Orvosi rendelő
Tiszaföldvár: 5:05 Kinizsi út sarok, Posza óvoda
Martfű: 5:15 Újtelep
  5:17 Vasútállomás
     
Rákócziújfalu: 5:22 Napsugár út
  5:25 Petőfi Sándor út
     
Rákóczifalva:
5:30 Napfény Étterem
  5:31 Deák F. út 
  5:32 Nádas kocsma
 Érkezés:    
Szolnok:  5:50 Aunde Kft.
     
     
     
II. útvonal Ind. idő Indulási hely
Jászkarajenő 4:30  Főtér (Tiszavárkony felőli bm.) 
     
Tiszavárkony szőlő 4:35 Buszmegálló
     
Tiszajenő: 4:40 Alsó (Vasútállomás)
  4:45 Szolnoki u.
     
Vezseny: 4:50 Bolt
  4:55 Buszforduló
     
Tiszavárkony: 5:00 Központ
  5:09 Községháza
     
Tószeg: 5:15 Központ
  5:17 Vasútállomás
  5:20 Csücsök csárda
     
  Érkezés:    
Szolnok: 5:40 Aunde Kft.
     
     
III. útvonal Ind. idő Indulási hely
     
Dévaványa: 4:00 Szeghalmi út
     
Gyomaendrőd: 4:20 Fő út - Mikes sarok
     
Mezőtúr: 4:33 Spar
  4:35 Aranyi János úti iskola
  4:38 Puskin út
     
Kétpó 5:00 Műv.ház
Törökszentmiklós 5:15 Akácos úti megálló
     
  Érkezés:    
Szolnok: 5:36 Aunde Kft.
     
     
IV. útvonal Ind. idő Indulási hely
     
Jászkisér: 4:10 Zöld ABC
     
Jászladány: 4:25 Malom
  4:26 Vegyesiparcikk buszmegálló
     
Jászalsószentgy. 4:35 Községháza (főtér) bm.
     
Szászberek 4:45 32-es út - Kossuth L. u. buszmegálló
     
Újszász: 4:50 Barkácsbolt
  4:51 COOP buszmegálló
  4:52 Vasútállomás
     
Zagyvarékas: 5:00 Madách u. buszmegálló
  5:02  Posta
  5:03 Gát
  5:10  Vasút
     
  Érkezés:    
Szolnok: 5:30  Aunde Kft.
     
     
V. útvonal Ind. idő Indulási hely
Túrkeve  4:20 Nótás vendéglő
     
Kisújszállás: 4:33

Leánykollégium

  4:34 Pom-Pom szobor
  4:35 Ford szervíz bm.
     
Kenderes: 4:40 Főtér
  4:41 Kamionparkoló büfé
     
Törökszentmiklós: 5:05 Jókai út buszmegálló
  5:06 Buszpályaudvar
  5:07 Művelődési Ház bm.
  5:08 Turcsányi szervíz bm.
  5:09 Frankó diszkont bm.
     
  Érkezés:    
Szolnok: 5:40 Aunde Kft.
     
     
VI.útvonal Ind. idő Indulási hely
     
Tápiószele 4:30 Mediterrán pékség
  4:35 SportSZELET Söröző
     
Újszilvás 4:45 Ady E. u - Rákóczi út sarok
     
Abony 5:00 Szemere B. u - Dr. Him Márton u. sarok
  5:03 Rossmann parkoló
  5:10 Juhász Gy. u - Vasút út sarok
  5:15 Vasútállomás
  5:18 Nyári P. u. - Bodocs köz sarok
  5:20 Nyári P. u. - Szolnok út sarok
     
  Érkezés:    
Szolnok 5:40 Aunde Kft.
     
VII.útvonal Ind. idő Indulási hely
Kunmadaras 4:25 Csillag csemege bm.
Kunhegyes 4:45 Nagytemplom
Fegyvernek 5:00 COOP buszmegálló
     
  Érkezés:    
Szolnok 5:35 Aunde Kft.
     
VIII.útvonal Ind.idő Indulási hely
Kengyel 4:50 Iskola buszforduló
     
Tiszatenyő 5:00 vasúti átj.utáni buszmegálló
     
Törökszentmiklós 5:05 aluljáró előtti buszmegálló
  5:10 körforgalom előtti buszmegálló
     
Szajol 5:15 COOP előtti buszmegálló
  5:18 Templom előtti buszmegálló (falu)
  5:20 4-es főút buszmegálló
     
  Érkezés:    
Szolnok 5:40 Aunde Kft.
     

 

Frissítve: 2021.január 07.